OPEN OP ZATERDAG 21 MEI
posted by Info@
We zijn open op ZATERDAG 21 MEI vanaf 10.00u tem 17.00u. Tal van nieuwe spullen + fameuze kortingen tot -50% INGANG via de CHINASTRAAT VRIJE INGANG
Lucien De Roeck Zeefdruk
posted by Info@
Zeldzame Originele zeefdrukken. Ontwerp: Lucien De Roeck (1915-2002). Met de hand gesigneerd en genummerd 31/250 tem 40/250 in potlood onderaan ‘L De Roeck’ + Getekend in de druk bovenaan links in de hoek ‘De Roeck’/ HISK (Hoger Instituut voor Schone Kunsten) Beperkte en genummerde oplage van 250 exemplaren. Afmetingen: Volledig blad: 70 cm hoog x […]
! OPEN op PAASZONDAG !
posted by Info@
VINTAGE VEILING ook OPEN OP PAASZONDAG!! vanaf 10.00u tem 17.00u. Wekelijks nieuwe goederen / 1000m² / Vrije ingang Aziëstraat 1 9000 GENT Ontvang een update van ons aanbod per mail: info@vintageveiling.be Vinyl / Fietsen / Vintage Audio / Tafels / Curiosa / Kasten / Bureaus / Stoelen / Industriële Meubels / Koffers / Landkaarten / […]
Harley Davidson Kermis Motor
posted by Info@
Harley Davidson Kermis Moto Inclusief proper reserve zadel (bijzitter) Prijs overeen te komen.
Grote Kermis Auto / compleet
posted by Info@
Grote Kermis Auto Compleet Werd gezandstraald dus ff opschuren Vanaf €600
Topversterker Technics SE-A50
posted by Info@
Topversterker Technics SE-A50 €399 125 watts per channel into 8Ω (stereo), 350W into 8Ω (mono) Frequency response: 20Hz to 20kHz Total harmonic distortion: 0.002% Input sensitivity: 1V Signal to noise ratio: 105dB Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω Dimensions: 430 x 161 x 408mm Weight: 16.6kg
Topversterker Technics SE-A5
posted by Info@
Beest van een analoge versterker! Perfecte werking Zeldzaam stuk! 120 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency response: 1Hz to 20kHz Total harmonic distortion: 0.002% Damping factor: 140 Input sensitivity: 1V Signal to noise ratio: 123dB Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω 430 x 178 x 416mm 18.4kg
JAZZ COLLECTIE / 60 LPs / 300 CDs
posted by Info@
Worden per lot verkocht 17/10/2015 te Anderlecht Hieronder enkele titels: CD Donald Byrd In a soulful mood The magnificent Thad Jones Billie Holiday The B. Webster / H. Edison Sessions 2CD Miles Davis Kind of Blue 2CD Jimmy Giuffre Avid Jazz Four Classic Albums 2CD Charlie Mingus Avid Jazz Four Classic Albums 2CD Count Basie […]
STOCKVERKOOP 17 OKTOBER
posted by Info@
STOCKVERKOOP SABENA / VINTAGE / CURIOSA / JAZZ COLLECTIE / MEUBELS / AUDIO / INSTRUMENTEN / 4500 BLIKKEN DOZEN ZATERDAG 17 OKTOBER 2015 ———————————————————————————————————————————————————— Jazz Collectie 350 cd’s + Vinyl + Boeken / Oldtimer Fietsen / Sabena Bureaus / LOT van 4500 blikken dozen / Opbergtonnen / Vintage radio’s / Tuners + Speakers + Versterkers […]
Te Koop Fiat 500 1971 ZOMER KAR !
posted by Info@
Te Koop Fiat 500 1971 Goede staat met 43.000km Interieur is rood simili leer en in orde. Alle papieren aanwezig! Perfecte auto voor de zomer! Vanaf €4250
Olifant Rosewood INDIA
posted by Info@
Afkomst: India Materiaal: Rosewood Afmetingen: 1.20m hoog 0.80 breed 1.40m lang €2700
VERKOOPZAAL VOLZET!!
posted by Info@
MAXIMALE BEZOEKERSAANTAL VAN 200 BEREIKT ENKEL TOEGANG met BEVESTIGINGSMAIL VOLG ONS OP FACBOOK voor de VOLGENDE STOCKVERKOOP TOT DAN!
Topstukken van SABENA en NMBS!!
posted by Info@
Topstukken uit SABENA en BELGISCHE SPOORWEGEN!! MEER DAN 350 stuks CHECK FACEBOOK voor Foto’s en Prijzen: Klik hier voor link Hieronder een kleine greep uit de stock
OPEL REKORD 1700 Mint
posted by Info@
Te Koop OPEL REKORD 1700 Mint Condition Technische Specs op Aanvraag Meer foto’s in Fotogallerij Prijs: €9500
Te Koop OPEL REKORD
posted by Info@
Te Koop Jaguar MK2
posted by Info@
Te Koop Jaguar MK2 Prachtige staat Technische specs, extra foto’s op aanvraag Prijs op aanvraag
Gillet Herstal 1938
posted by Info@
Te Koop Gillet Herstal 1938 125cc Volledig gerestaureerd en moet in elkaar gezet worden. Originele factuur en papieren! Compleet en Uniek stuk Prijs : op aanvraag
Sawyer’s Bi-Lens 35mm
posted by Info@
Sawyer’s Bi-Lens 35 mm slide viewer Originele doos met gebruiksaanwijzing Goede staat !! 3 stuks Prijs €18.98/stuk
Te Koop Oldtimer PUCH DS 50
posted by Info@
PUCH DS 50 oldtimer Bolt prima en kan een goeie kuisbeurt gebruiken, prijs is daarom mild!. Voor liefhebber! Prijs €450
Te Koop KREIDLER Florett 1962
posted by Info@
Originally posted on VINTAGE VEILING:
Unieke KREIDLER Florett Eitank 1962 Draait perfect maar ben er niet aan beginnen kuisen. Kan direct bollen of voor restauratie Vaste Prijs: €650
Te Koop Cyclaid SABENA fiets
posted by Info@
Cyclaid SABENA fiets Uniek exemplaar. 30 van gemaakt in 1952 Prijs: €495
Te Koop SHARP Video Projector
posted by Info@
SHARP Video Projector Uniek Stuk Werkt perfect Prijs : Overeen te komen
Te Koop KREIDLER Florett 1962
posted by Info@
Stalen Motorboot 1960
posted by Info@
Gerestaureerde stalen motorboot 1960 8.00 meter Klassieke 60 weekend cruiser en geen vaarbewijs nodig! Net volledig onderhouden dus klaar voor uw vakantie of weekend uitstap. Ook ideaal voor te vissen, grote kuip!! -2 jaar geleden werd romp volledig geschilderd, dus geen grote schilderwerken de volgende jaren. -Hout binnen en buiten werden vorige zomer volledig opgeschuurd […]
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.